پنجشنبه هفته پیش رفتم آرایشگاه به این هدف که‌ موهامو یه حالتی بدم و بعد لایتشون کنم برای بار اول بصورت اصولی!

تو فاصله‌ای که منتظر بودم ارایشگر موی نفر قبل منو تموم کنه، مسئول سالن بردتم اونور که مشاوره رنگمم بگیرم. دختره که رنگ می‌کرد ازم پرسید چجوری میخوام، موهام که بلندی‌شون روی از استخون کتفم دو بند انگشت پایین تر بود رو نشون دادم بعد انگشتمو تا دو بند انگشت زیر شونه‌م نشون دادم گفتم میخوام قدشونو انقد کوتاه کنم و جلوی موهام که تا زیر چونه‌م بودنم گرفتم تو دستم زیر بینیمو نشون دادم که جلوشم انقد کوتاه میکنم و پرسیدم هزینه‌ش چقدری میشه و چه رنگی پیشنهاد میده. مسئول سالن صدام زد موهامو شست بعد بردم که موهامو کوتاه کنم.

آرایشگره موهای بغل دستی منو مردونه کوتاه کرد اومد بالا سر من وایستاد گفت چه مدلی میخوای؟ توضیح من اینجوری بود که: میخوام انقد بره تو کش وقتی میبندمشون (۱۵ سانت با دست نشون دادم) و وقتی جمع میکنم به کوچولو از اطراف بریزه، روی موهام یه کوچولو خورد بشه و بلندی جلوی موهام تا زیر بینیم کوتاه بشه. قبل اینکه ارایشگر بیاد تو فاصله‌ای که دستیارش داشت موهای منو خیس می‌کرد جدا جدا میبست، مسئول سالن ازم پرسید چه مدلی میخوای کوتاه کنی؟ واسه اونم عین همینو توضیح داد و خلاصه ارایشگر شروع کرد چیدن! چید چید رسید به جلوی موهام، بماند که وقتی می‌چید هم من هی میگفتم مگه میشه!! جلوی موهامو آورد جلوی بینیم گفت انقد خوبه؟! گفتم بله ولی کوتاه نشن! خرچ چید!

نتیجه چی شد؟! کللللل موهام به استثنا یه دم کفتر از پایین موهامو کوتاه کرد به حدیکه موهامو وقتی میبندم همون دم کفتره به اندازه ۵ سانت میره تو یه کش باریک! کلا وقتی میبندمشون گلوله کش معلومه فقط! مویی به اون صورت ازش آویزون نیست!!!

من ایراد بزرگم اینه مخالفت یا عدم رضایتمو نمیتونم در لحظه نشون بدم! حساب کنین که چه حالی داشتم اون لحظه به محض بلند شدن به مسئول سالن گفتم خااااااک عالم!!! موهامممم!!!! انقدرررر شوکه بودم که مرحله به مرحله قرمز شدن گوشام و درد گرفتم پشت کله‌مو حس میکردم!! مسئول سالنه میگفت منم شوکه شدم وقتی اینقدر چید! بد گفتی! گفتم لامصب من به توام همونو گفتم چطور تو فهمیدی اون نه!

مسئول سالنه همینجور که یواش حرف میزد منو کشوند برد اونور سالن پیش اون دختره که رنگ می‌کرد، هی تو آینه‌هاش خودمو نگاه کردم هی دیدم من اگه لایت کنم شبیه زارع ارایشگر لیلا فروهر میشم به انضمام یه دم کفتر اضافه! رسما گند خورده بود تو برنامه‌هام! انقد عصبانی بودم که مسئول سالنه مسئول براشینگو صدا زد گفت موهاشو سشوار بکش، تو همین بین سشوار کشیدن مسئول رنگ اومد گفت خب چه رنگی؟ گفتم من فعلا منصرف شدم! رفتم باز پشت دیوار قسمت رنگ رو به اینه باز دختره اومد پرسید اگه تصمیمت به رنگه من فلان رنگو پیشنهاد میدم گفتم ببخشید حقیقتش من شوکه‌م موهام انقدی شده!! و چتریامو که پریده بودن روی ابروم نشون دادم. گفت منم شوکه شدم وقتی دیدم آنقدر کوتاه میکنه!! به دوستم گفتم این بنده خدا به من گفت تا زیر شونه که! بعد خودش نشوندم رو صندلی گفت عزیزم نمیخواد لایت کنی بشین نفس عمیق بکش! دیگه مطمئن شدم از دید همه یه چیز عجیب غریب در اومدم! بماند که اطرافیان معتقد بودن و هستن کماکان که بهم میاد!! ولی اسمش روشونه! اطرافیان!

حالا اینارو چرا الان نوشتم؟ چون بعد پنجشنبه امروز رفتم موهامو شستم، از حموم دراومدم نمیدونم چیکارشون کنم!! اصلا مدل ندارن که تشخیص  بدم چه حالتی بهشون میاد!! سشوار بکشم؟؟ فرفریشون کنم؟! دم کفترمو کجای دلم بذارم!!!

حالا اگه بشه بعد میگم چرا قضیه برام مهمه ولی علی الحساب، پیشنهاد خاصی اگه دارین بسیاااااار خوشحال میشم بدونم!

شایدم یه پست گذاشتم دخترا ببینن هروقت اعتماد به نفس به اشتراک گذاشتن شاهکار بوجود اومده رو پیدا کردم‍♀️

از سری روزانه‌های یهویی ۲۰

از هر دری وری (نمیدونم چند)

همیشه با رسم شکل توضیح دهید

تو ,کوتاه ,مسئول ,گفتم ,یه ,موهامو ,نشون دادم ,مسئول سالن ,تا زیر ,مسئول سالنه ,تو فاصله‌ای

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

توانبخشی امید server6512 میراث محوطه سازی فضای سبز تهران گاردن W M A TV uomi نرم افزار حسابداری کاکتوس - نرم افزار های فروشگاهی، مالی اداری و رایگان دانلود خلاصه کتاب مبانی مدیریت اسلامی رضا نجاری همراه نمونه سوال وبلاگ مهندس شهرآشوب چمدانِ سپید